O mně

Co nabízím

Nabízím služby s individuálním přístupem osobního trenéra fitness s 20-ti letou praxí, instruktora spinningu a maséra s 15-ti letou praxí. Poskytuji poradenství v oblastech tvarování těla, stravy a doplňků výživy. Moje tělovýchovné a sportovní služby jsou především v oblasti fitness, posilování, spinningu a kondičních příprav v posilovnách, tělocvičnách, atletických oválech i v přírodě. Věnuji se, jak úplným začátečníkům, rekreačním sportovcům tak i sportovcům na profesionální úrovni.

Jako trenér:

Vám umožnuji osobní trénink na míru. Naučím Vás ty správné cviky, poskytnu motivaci a tréninky k naplnění vašich cílů.

Jako masér:

Nabízím rekondiční, sportovní, zdravotní masáže. Masáž je tou pravou možností, která nabízí jak fyzickou, tak duševní relaxaci.

Něco málo o mně

Již na základní škole jsem začal s atletikou, kterou jsem dělal závodně od roku 1981, a ve které jsem pokračoval na střední škole a to až do roku 1990 na úrovni republikových souteží. Od roku 1992 jsem se začal věnovat kulturistice. V roce 1993 byly moje první závody v juniorské kategorii. Tato sezóna dopadla velice dobře a já jsem ji zakončil titulem „Mistr Ceské republiky“ a byl jsem zařazen do vyběru talentů (Přerov). Rok 1994 byl pro mě také velmi úspěšný, neboť po sérii soutěží jsem opět ziskal titul „Mistr Ceské republiky“, tentokrát v kategorii muži a následně jsem byl zařazen do širšího kádru reprezentace (České Budějovice). V tomto zdařilém roce jsem se odstěhoval do Prahy a začal jsem se naplno věnovat trenérské a masérské činnosti, které se věnuji dodnes.

Zaujala vás moje nabídka a chcete se na něco zeptat?
Zavolejte nebo napište!